MODULUS

Biroja iekārtojumam ir jābūt piemērotam Tavām vajadzībām.
Ar mūsu jauno mēbeļu sēriju Modulus, Tavs birojs būs tieši tāds, kādu esi iedomājies.
Pārdomātas detaļas, daudz risinājumu uzglabāšanai un dažādu krāsu izvēle nodrošina iespēju radīt savām vēlmēm atbilstošu biroju - vai tā būtu neliela darba vieta mājās, atvērta vai slēgta tipa birojs.

 

FIKSĒTA AUGSTUMA GALDI

AUGSTUMĀ REGULĒJAMI GALDI

DOKUMENTU SKAPJI UN PLAUKTI

"Ideja bija radīt modulāru sistēmu ar daudz un dažādām mēbeļu personalizēšanas iespējām. Katrs klients var radīt sev nepieciešamo uzglabāšanas risinājumu."
 
Elin Basander André,
Modulus dizainere

FIKSĒTA AUGSTUMA GALDI 

DOKUMENTU SKAPJI UN PLAUKTI

AUGSTUMĀ REGULĒJAMI GALDI

VĒLIES UZZINĀT VAIRĀK? SAZINIES AR MŪSU PĀRDOŠANAS NODAĻU!

Vēlies uzzināt pirmais par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem? Piesakies jaunumu vēstuļu saņemšanai, ievadot savu e-pastu.

AJ PRODUKTI JAUNUMU VĒSTULE

Kāpēc sēdēt, ja vari stāvēt? Dažādo ķermeņa pozu strādājot, pateicoties augstumā regulējamiem galdiem. Modulus galdu augstums ir elektriski regulējams no 640 līdz 1290 mm, tāpēc tos ir ērti pielāgot individuālām vajadzībām. Radīti, lai nodrošinātu ergonomisku risinājumu ikvienam. 
 
Pateicoties Modulus fiksētā augstuma galdu dažādībai, tos ir viegli pieskaņot interjeram. Pieejami dažāda veida rāmji pēc izvēles. Nelielie galdiņi izmantojami kā papildu vieta uzglabāšanai vai darba virsmas papildināšanai. Praktiski un vienkārši - nekā lieka. 
 

Pērc šeit >

PIELĀGO BIROJU SAVĀM VAJADZĪBĀM

Ar pielāgojamajām uzglabāšanas mēbelēm ir ērti uzturēt darbavietu sakārtotu. Pieejami dažāda veida slēgti skapji, dažāda augstuma skapji un grāmatu plaukti.
Kombinē dažādus moduļus un personalizē mēbeles, pievienojot papildu nodalījumus - eksponēšanas, augšējos vai papildu plauktus.
 

Pērc šeit >

Elin Basander André, AJ Produkti dizainere

 P.-Pk. 09.00 - 17.00. Uz e-pastiem atbildam 24 stundu laikā.

Telefons: 67 62 52 72
E-pasts: info@ajprodukti.lv

IZVEIDO BIROJU ATBILSTOŠI SAVĀM VAJADZĪBĀM

ZVANĪT
Lasi vairāk par Modulus izveidi
MODULĀRS & INDIVIDUĀLS
 
Modulus sērija ir radīta tā, lai mēbelēm varētu piešķirt individualitāti. Tās iespējams papildināt ar kājiņām, kāju rāmi, cokolu vai ritenīšiem. Pieskaņotu krāsu rokturi ir iekļauti komplektā, bet izsmalcinātākam izskatam mēbeles iespējams aprīkot ar misiņa rokturiem un kājiņām. 
Om Modulus

JAUNUMS!

Fix the following errors:
Hide